Со месеци јавноста шпекулираше дека Лејди Гага е во врска со Бредли Купер, особено по нивниот настап на овогодинешните „Оскарите“, а пејачката дури и ја раскина свершувачката. Светските медиуми денеска пишуваат дека Гага, сепак, е во врска со познат актер, но не со Бредли Купер.

Според таблоидите, русокосата пејачка се повеќе и повеќе поминува време во друштво на актерот Џереми Ренер, ѕвездата на „Одмазници“.

Овој 48-годишен актер од бракот канадскиот модел Сони Пачеко има шестгодишна ќерка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.