Мексико станува омилена дестинација на балканскиот џет-сет.  По Драги Рашковски кој на оваа егзотична дестинација одмараше две недели оттаму се јави и Анастасија Ражнатовиќ.

Таа со момчето отседна во одмаралиштето Тулум каде летуваат и холивудските ѕвезди. Ноќевање чини од 500 до 1000 долари.

Анастасија навистина уживаше на плажа со коктели и објавување на провокативни фотографии на Инстраграм.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.