Српската пејачка Наташа Беквалац би можела да биде новата Бонд девојка. Новосадската барбика се пријавила на кастингот на новиот филм од серијалот за Џемјс Бонд кој се одржува во Белград.

Згора на тоа, деновиве во Белград е и „Џејмс Бондот“ Даниел Крејг кој снима друг филм па не се исклучува можноста да ги ѕирне и кандидатките.

Како што се дознава, во новото продолжение Џејмс Бонд ќе заведува девојки од цела Европа а една ќе биде од Балканот.Затоа не е исклучено таа  да биде токму Беквалац.

 

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.