Иако мај до сега наликува на есенски месец, македонската старлета Александра Накова со провокативни фотографии ги загрева своите следбеници на социјалните мрежи и ги потсетува дека доаѓа долго топло лето.

Таа деновиве се релаксирала во еден од домашните спа-центри, а како што забележуваат нејзините следбеници, по се изгледа освен беспрекорната става, гевгеличанката ја красат и нови гради…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.