Српската пејачка Наташа Беквалац знае како да ја шокира јавноста. По разводот од сопругот Лука се фрли на работа за да заборави на приватните проблеми.

Таа подготвува концерти и за таа потреба сними рекламен спот на кој е речиси гола а во раката држи само пердуви.

Погледнете

 

View this post on Instagram

 

S.O.S.ZA LJUBAV 14.FEBRUAR 2020.ŠTARK ARENA …LOVE MADE ME DO IT!🖤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.