За разлика од нејзиниот брат, Анастасија Ражнатовиќ го крие приватниот живот од медиумите и ретко споделува фотографии од нејзиното момче. Но, за свадбата на Вељко и Богдана, ќерката на Цеца пред сите го покажа нејзиниот сакан.

Станува збор за Ѓорѓе Куљиќ со кого и живеат заедно.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.