Популарната српска пејачка Сандра Африка важи за една од најатрактивните жени на јавната сцена, а со последната фотографија која што ја објави на социјалната мрежа на Инстаграм уште еднаш зошто ја носи таа титула со години.

Имено, пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира сосема гола, а додека на себе носи само шешир.

Па добро што, полека, напишала кратко во описот на фотографијата згодната пејачка по која лудуваат сите мажи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.