Јелена Карлеуша сите ја знаат во многу изданија и пози, но сега ги изненади следбениците повеќе од било кога.

Јелена се стегнала во златен комбинезон, кој совршено ги истакнува нејзините совршени облини, а посебно градите и задникот.

View this post on Instagram

Golden Barbie ✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Фановите не можеа да ги тргнат погледите од нејзиниот заден дел, кој ја потпали фантазијата на мажите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.