Јелена Карлеуша (42) пристигна на снимањето на музичкиот натпревар „Гранд-ѕвезди“ во препознатливиот стил, со тоа што овој пат ултра-тесниот фустан ѝ ја откажа послушноста, и тоа токму во мигот кога излегуваше од автомобилот, а во неа блескаа блицевите на насобраните фоторепортери.

Па така, објективот на папарацо-новинарот на „Скандал“ го забележа „ѕиркањето“ на нејзината брадавица. Всушност, не цела, ама добар дел излезе на виделина…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.