Поранешната уредничка на утринската програма на ТВ Алфа на свет го донесе своето второ дете, а убавата вест на социјалните мрежи ја сподели нејзиниот сопруг, Богдан Илиевски (Бетмен Велит).

Се роди синко 🙂
Пијте по една од мене!, напиша гордиот татко.

Анастасија и Богдан веќе ја имаат двегодишната Дениција.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.