Пејачката Емина Јаховиќ, која уште пред пет месеци се смирила со момчето Садетин Сарен, решила да ја обелодени врската со Садетин откако Мустафа легнал на брашното и ѝ ги вратил децата. На љубоморниот поранешен сопруг на Емина му пречело што Емина ги води синовите кога е со Садетин, а тие почнале да се врзуваат за „новиот татко“.

Српско-турската пејачка ужива во љубовта и вниманието што ги добива од милијардерот, а тоа го покажа и вечерва на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

🥰

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.