Наташа Шавија, која е поранешна девојка на Аца Лукас во секоја прилика не пропушта да го потсети што пропушта што веќе не се заедно. Таа обожува да се слика провокативно на социјалните мрежи, но овој пат отиде чекот подалеку. Таа објави видео од солариум каде е скроз гола.

Размазена-кратко додаде Наташа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija|Fashion designer (@natasa.savija) on

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.