Моника Белучи и Венсан Касел и по разводот останаа во добри односи, а тоа ко покажува и заедничката вечера во Италија, во која уживале со своите ќерки.

Белучи и Касел организирале семејна средба затоа што девојките веќе престојуваат во Италија поради работни ангажмани.

Папараците ги „уловиле“ во еден познат ресторан како уживаат во закуската, целосно опуштено облечени и без да привлекуваат внимание.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.