Пораки со сочувство за семејствата на загинатите и повредените во тешката сообраќајна несреќа, во која вчера животот го загубија 15 лица, а повеќе од 30 повредени, од кои 7 во животозагрозувачка состојба, испратија и македонските естрадни лица.

 

View this post on Instagram

 

ТАГА…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

 

View this post on Instagram

 

Тажно, тажно… претажно.. 🥺😔😢 Сочувство до семејствата!!!

A post shared by ELENA RISTESKA ARTIST (@elenaristeska_era) onRepublika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.