Анастасија Ражнатовиќ на „Инстаграм“ ја пофали својата снаа, која само два месеца по породувањето ја врати својата линија.

Мојата најубава снаа, кој би рекол дека се породи пред само два месеца, напиша српската пејачка за својата снаа Богдана.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.