Пејачката Дара Бубамара беше на патување со новото момче Тони, кој е 24 години помлад од неа, а двајцата се вратија од Малдивите, каде уживаа со денови.

Тие дојдоа во Белград, а потоа секој се врати на своите обврски. Пејачката објави дека тргнала за Хрватска, додека нејзиното момче Тони почна со тренинзи во Белград.

Очигледно младото момче на Дара не губи ни ден, па веднаш по заминувањето на пејачката почна да посетува профили на други жени.

На неговата најнова листа се најде и сестрата на Богдана Ражнатовиќ. Тони не одолеа, па на Наташа Родиќ и ја лајкуваше најновата фотографија на Инстаграм.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.