Пејачката Гоца Тржан со сопругот заминаа на одмор во Грција. Гоца и Раша во секој момент уживаат во својата љубов па дури и на плажа. Тие толку се опуштија што мислеа дека никој не ги гледа. Гоца во еден момент го откопча горниот дел од костимот за капење и легна врз Рашо како целата плажа да е нивна.

Мора да се забележи дека Гоца иако има 46 години изгледа одлично.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.