српската пејачка Милица Павловиќ, која важи за една од најатрактивните и најзгодни пејачки на целата естрада, неодамна  беше на одмор во Турција, каде што освен витката линијаги покажа и природните облини, што ја прават различна од голем број колешки.

Пејачката облечна во едноделен костим за капење во свежи летнии бои, се појави на велосипед на плажата во секси изглед што ги остави присутните без здив.

Ваквото секси издание на Милица се должи на снимањето реклама за костими за капење, а снимањето мина во согласност на слоганот: „Вистински избор, за вистинскиот бренд…“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.