Некогашната водителка, Мелита Ракичевиќ, одлучи да го украси своето тело со две тетоважи одеднаш при што се пофали на социјалните мрежи

На едната рака Мелита истетовира два профили украсени со цветни моменти, како цветови и листови кои се проткајуваат низ целата тетоважа.

Втората тетоважа Мелита ја направи на вратот и таа ги отсликува нејзините иницијали.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.