На Инстаграм неодамна се појави фотографија од Меган Маркл и тоа од средношколските денови, а нејзините обожатели не можат да поверуваат дека оттогаш таа многу малку се има променето.

Имено, на споменатата фотографија Меган има само 16 години и позира со своето момче Луис Сегур пред украсената новогодишна елка.

Меган е весела и насмеана на фотографијата, облечена во светкав црн фустан, а многумина коментираат дека изгледа скоро исто како и денес со 39 години и дека воопшто не се сменила.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Velvey 💸🪞🪄 (@velvetcoke)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.