Јелена Карлеуша решила да им го крене притисокот на мажите.Таа на Инстаграм се појави со фотографија на која е речиси гола.

Градите и се покриени со две ѕвезди а носи и високи штикли со мрежести чорапи.

Пејачката секогаш е во центарот на вниманието, но како на овие фотографии ќе реагира сопругот Душко со кој не е во најдобри односи па дури и тој се исели до заедничкиот дом.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.