Како што тоа секојдневно го прави, поготово сега додека ужива во Грција, Марјана Станојковска повторно позира во бикини за сите оние кои ја следат на друштвените мрежи, овој пат во најжешка варијанта.

Марјана повторно се пофали со фотографија на која позира во провокативна поза, овој пат се пожали дека нејзините нозе не можат да фатат боја.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.