Откако се рашири информацијата дека Ана Севиќ ја раскинала свршувачката и тоа заради Дарко Лазиќ, а откако е веќе сама, голема е веројатноста Даркод а ја остави Марина и да ѝ се врати на поранешната сопруга, Дарко и Марина биле повикани први да ја искоментираат веста.

Дарко не сакал да се меша, па на српските медиуми кусо им одговорил дека тоа е нејзина работа, а тој веќе одамна не е дел од нејзиниот живот.

Марина пак, била уште попрецизна и пократка од својот сопруг. Таа низ смеа одговорила: Еве, се потресов!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.