Кога фановите на Јелена Карлеуша дознаа дека снимањето на Ѕвездите на Гранд ќе продолжи дури во септември, се загрижија колку често ќе имаат можност да ја гледаат, ама не треба да се грижат. Пејачката е активна на социјалните мрежи, каде овојпат објави фотографија која привлече многу внимание!

Имено таа позирала во лифт, облечена во бел комбинезон кој го има најхраброто деколте кое досега сте го виделе.

Добро утро – порача таа, а судејќи по реакциите, тоа беше одлична глетка за почеток на денот!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.