Македонска старлета и ријалити ѕвезда, Елеонора Миљковиќ, повторно ги возбуди своите фанови со жешка и провокативна фотографија, која остава без здив.

Елеонора позираше гола, при што градите ги покрива со рацете додека преку ноткриената танга се наѕира совршениот задник.

Инаку, Елеонора деновиве најави дека се преселила во Белград, каде почнува нешто ново во нејзината кариера, притоа оставајќи во тајна за што точно станува збор.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.