Македонската пејачка Сара Мејс е на одмор во Египет заедно со своето семејство, а оттаму постојано објавува фотографии на социјалните мрежи.

Вом последната објава Сара ги воодушеви своите фанови со фотографии на кои таа позира во бикини на плажа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace__)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.