Тамара Тодевска ги собра семејството и пријателите на мекици за раѓањето на синот Дарен. Катарина Ивановска, Лила, Сергеј, Миа, Столе Стоилов беа само дел од познатите личности кои вчера се веселеа заедно со родителите.

(фото: принтскрин инста стори)

Сопругот Мачка до толку се расположи што дури и се соблече.

(фото: принтскрин инста стори)

Тамара не издржа и се фати за микрофонот, па испеа неколку мераклиски песни со група „Маестро“.

(фото: принтскрин инста стори)

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.