Откако македонската пејачка Тамара Тодевска се пожали дека не блесна нејзината елка бидејќи мачка и ги изела сијаличките, сега нова незгода со новогодишната елка. Таа објави фотографија од срушената елка,а во позадина с гледа нејзиниот син Дарин.

Да се надеваме дека годината што доаѓа на Тамара ќе и тргне подобро отколку што и тргна со нејзината новогодишна елка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.