Македонската пејачка со руска крв, Викторија Лоба важи за една од најубавите, но и најзгодини пејачки кај нас.

Летово, Викторија често објавува фотографии од Охрид, во костими за капење и повеќе од јасно е дека пејачката ја довела својата линија до совршенство, со посебен акцент на рамниот стомак и извајана половина.

На последната фотографија, Лоба особено го привлекува вниманието со златен костим за капење, кој брутално добро ја истакнува нејзината убавина и сексапил.

 

View this post on Instagram

 

Wild and free ✨ KAO TAO bikini @herline.mk

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.