Со златни хеланки и крзнена качулка како лавица секси Лила праќа жешки бакнежи од Бугарија. Очигледно Лила не скија, но затоа добро позира на скијачките патеки.

(фото: Инстаграм)

Викендов водителката престојува во Банско, а дека посебно ѝ годи бугарскиот свеж воздух, доказ се овие посебно разголени и жешки фотографии од соседството.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.