Мала шега од нејзинитот асистент Спасе Јовановски, стана вирално видео по реакцијата на Лила Филиповска.

 

View this post on Instagram

 

🤣🤣🤣 Prank by my assistant @rolladobolla 🤣🤣🤣 #prank #friends #life #love #fun #photoshoot #catrice @samantha.doo ❤️

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.