Актерката Лидија Вукичевиќ не престанува да ја интригира јавноста со својот изглед.

Имено, таа стави нови фотографии на Инстаграм и предизвика бурни реакции на своите следбеници.

Лидија се фотографирала во црвен чипкаст градник, ги истакна долгите нозе и покажа дека годините не и  можат ништо.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.