Цеца беше специјален гостин на свадбата на синот на Аца Лукас. Тие двајца се добри пријатели и затоа беше една од ретките кои ги покани.

Иако Цеца имаше снимање тој ден на „Звездите на Гранд“ најде време да дојде на веселбата.

Кога влезе во салата настана вистински делириум и почнаа да летаа евра и динари.

Видеото погледнете го овде.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.