Со тајна организација, заедно со најблискиот круг на семејството и пријателите, партнерката на Дац купила бурми и викнала матичар на неговата роденденска забава, каде ја крунисаа љубовта, пренесува „Црнобело“, објавувајќи ексклузивни фотки и видео изненадувањето.

Ова може само оваа до мене лудача да ми го направи, браво, сега стварно се потресов!, вели актерот.

Драган Спасов Дац, кој наполни 59 години, и неговата избраничка Весна Весна и се заедно повеќе од една деценија.

Повеќе на Црнобело

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.