Поранешна куќна помошничка на актерката Анџелина Џоли за американските медиуми открива сочни детали од спалната соба на една од најубавите жени на светот.

Кога го средував плакарот, видов огромна кутија со многу прашина на неа. Решив да ја исчистам, а во еден момент го извадив капакот од кутијата за да го исчистам подобро, но тогаш бев изненадена од содржината.  Во кутијата имаше над 10 помагала за интимни односи и морам да признаам дека тогаш првпат видов некои уреди. Всушност, јас дури и не знаев дека тие постојат – открила помошничката која работела за Анџелина Џоли, додека сè уште беше во брак со Бред Пит, пренесува „Стори.хр“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.