Корона кризата ја натера најголемата балканска звезда Лепа Брена да не бира каде ќе настапува.Taa пред неколку дена настапи во ресторанот „Национална класа“ во Белрад каде неколку часа забавуваше одбрани гости.

60 годишната Брена носеше црн фустан со краток корсет. На нозете имаше мрежести чорапи и кожни чизми.

 

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.