Српската актерка Ива Штрљиќ реши да ги шокира обожавателите. Таа во својот дом позираше гола со што во преден план излегоа нејзините бујни гради и долгите нозе.
Фановите се прашуваат кој е авторот на фотографиите и пред кого Ива се разголила до гола кожа.

Таа има 44 години и е ќерка на познатиот Милан Штрљиќ кој живее во Хрватска.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.