Српските медуми ги избраа гордите сопстенички на најдобите задници на Балканот.Во него влегоа две пејачк и една старлета.

На првото место е младата пејачка Теа Таировиќ по која мажите воздивнуваат. На второ место е старлетата Станија и трета старата добра Јелена Карлеуша која се држи и на 41 година.

Пишете  ни кој е вашиот фаворит.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.