Елена Ристеска решила да ги збудали мажите. Таа на Инстаграм објави видео и фотографии од теретена.Таа решила своето тело да го доведе до совршенство и покажа низ какви маки поминува.

Резултатот сигурно ќе биде видил налето на некоја егзотична плажа во костим за капење.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.