Кјара, ќерката на водителката Хелена Роза веќе неколку години заедно со семејството живее во Нов Зеланд.

Убавата наследничка на Хелена, е млада дама која доминира со својата маркантност, енергија и атрибути оставени во наследство и дадени од мајката природа.

Кјара не ја пропушта приликата да се разголи и да го покаже тоа на Инстаграм, а нејзиниот профил е преполн со фотографии на кои таа блеска со својата природна убавина и телесен раскош.

На фотографиите може да се види дека Кјара се грижи за свето тело и е активно посветена на вежбањето и воопошто не се срами да ја крене маичката и да го покаже својот затегнат и мускулест стомак.

Ваквите фотографии вообичаено собираат огромен број лајкови и коментари.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.