Уна Чолиќ, ќерката на најголемата балканска ѕвезда, откако стана полнолетна почна да објавува фотографии на социјалните мрежи.

Нејзиниот татко не сакаше Уна да се експонира во јавноста се додека не биде возразна, па сега таа објавува каков живот живее.18 годишната Уна учи во елитна гимназија во Белград чие школкување чини 50.000 евра.

Секојдневно шофер ја вози на училиште, а по наставата со своите другарки посетуваат елитни ресторани.

Уна сака и луксузна гардероба а од неодамна има и момче кое живее во Германија и кој за неа дојде специјано на родендентот за кој приреди голема забава

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.