Лепа Брена со сопругот Боба на најмладиот син Виктор му купија лукзузен стан на Нов Белград.За него издвоија дури 700.000 евра.

Родителите сакаа синот да се осамостои но сепак тоа нема целосно да му го дозволат бидејќи и тие купија стан на истиот спрат. Тоа значи дека на Виктор родителите ќе му бидат први комшии.

Сепак тие ќе му дозволат на Виктор станот да си го опреми по своја желба.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.