Вељко Ражнатовиќ, синот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, се огласи на својот Инстаграм профил, и соопшти тажна вест.

Вељко реши да сподели една тажна вест со своите следбеници на Инстаграм, оваа работа многу го погоди.

Ја искористи можноста јавно да се збогува од својот верен пријател – кучето. Вељко сподели фотографија на својот Инстаграм профил, на која се наоѓа тој и неговото милениче и напиша многу емотивна порака.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.