Познатата актерка и манекенка Нивес Целзиус е сон на многу мажи. Тие не можат да одолеат на нејзините облини.

Но 40 годишната Нивес неодамна доби брачна понуда, но не од маж туку од жена.

Ќе се ожениш за мене-гласела понудата.

Но, Нивес вели дека сепак ги сака мажите и сега била во врска која многу и годи бидејќи избраникот и дава потолна слобода.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.