Ќерката на Ана Севиќ и Дарко Лазиќ, Лорена, откако не го гледа татко и, мисли дека татко и е Данијел Недељковиќ, па така и го вика.

Дарко ќерката не си ја видел повеќе од еден месец, но Ана не се лути, бидејќи знае во каква ситуација е. Данијел и е посветен на Лорена, па со Ана го организрал и нејзиниот петти роденден, баш искрено ја сака и тоа таа го чувствува- пишува српски Свет.

После прославата на роденденот на ќерката Лорена, која ја орагнизираше неговата поранешна сопруга Ана Севиќ, Дарко реши самиот да и направи уште една прослава, но ниту ја направи, ниту пак ја видел ќерката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.