Северина пред бракот со Игор Којиќ беше со фудбалери, келнери, музичари. Првото појавување во јавност и беше со пејачот Ален од Којоти, а потоа тој и стана прв вереник, но потоа се разделија.

Потоа протече нејзиното порно видео со Милан Лучиќ, кој не се покажуваше во јавност со оглед на тоа дека беше оженет со три деца.

Потоа се заљуби во Мато Чујак, бизнисмен, а потоа се верија, но се разделија. Пред него беше и со келнер, а потоа со Милан Поповиќ со кој се земаа и го добија синот.

По него се омажи за Игор Којиќ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.