Триесетипетгодишната пејачка Кејти Пери во новиот видеоспот за песната „Never Worn White“, го откри трудничкото стомаче. Баладата му е посветена на нејзиниот партнер, актерот Орландо Блум (43), со кого е во врска од 2016 година. Двојката се сврши лани на Денот на вљубените.

=

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.