Пејачките  Кети Пери и Џенифер Анистон ќе го крунисаат своето долгогодишно пријателство на најубав начин – пејачката ја нарече актерката да биде кума на нејзината ќерка, која чека со Орландо Блум.

Многумина се убедени дека ова е најдобрата одлука што пејачката би можела да ја донесе и дека Џенифер ќе биде одлична кума на нивното мало девојче, затоа што е позната по тоа колку ги сака децата, а и таа ја сака.

Џенифер беше воодушевена и презаситена од емоции кога Кети и ’ја кажа одлуката што ја донела во договор со Блум, па дури и испушти солзи на радост од среќа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.