Српската пејачка Ана Николиќ која долго се бореше со вишокот килограми објави какви се резултатите од диетата.

Таа на социјалните мрежи објави фотографија од салонот за убавина кој редовно го посетува.Се забележува дека таа изгледа топ. Ана по разводот од Раста помина низ тежок период кој влијаел и на нејзината килажа.

Кажете му на Исус дека кучката се врати-напиша Ана на „Инстаграм.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.