Ѕвездата Јелена Карлеуша во моментов ужива со своите ќерки на Копаоник, а како што нејзините фанови навикнале, со нив дели детали од своето слободно време по пат на Инстаграм.

Во најновото стори, се снимала додека седела во кафуле и тоа во провокативна поза, со прекрстени нозе, истакнувајќи  го своето витко тело, стегнато во тесни панталони и блуза.

Нема сомнеж, никој од мажите, нејзини  следбеници не остана рамнодушен!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.